wtorek, 9 sierpnia 2016

Holistic Siarczan Glukozaminy suplement diety z MSM

Siarczan Glukozaminy z Metylosulfonylometanem 
Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja

Produkt jest wykonany ze skorupiaków.
Siarczan glukozaminy – glukozamina należy do tzw. aminocukrów, występuje w macierzy chrząstki stawowej. Jest związkiem absolutnie niezbędnym do budowy glikozaminoglikanów i proteoglikanów. Wpływa na strukturę tkanki chrzestnej, zwiększa jej odporność na przeciążenia, pobudza syntezę chrząstki poprzez chondrocyty (podstawowe komórki tkanki chrzęstnej).
Suplementację siarczanem glukozaminy szczególnie poleca się w profilaktyce urazów aparatu ruchu, jak i wspomagająco w okresie rehabilitacji.

MSM, czyli metylosulfonylometan to organiczny związek siarki, odgrywa ważną rolę przy syntezie aminokwasów, enzymów, immunoglobulin (przeciwciał) oraz glutationu – bardzo silnego wewnątrzkomórkowego antyoksydantu chroniącego komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników.
Działa przeciwreumatycznie i przeciwzapalnie. Ma znaczące działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Utrzymuje elastyczność i czystość tętnic zapobiegając osadzaniu się płytki miażdżycowej. Pomaga łagodzić reakcje organizmu na alergeny z chemikaliów, pokarmowe i wziewne, ponieważ blokuje działanie histaminy powodującej reakcję alergiczną.
Przede wszystkim jednak MSM działa przeciwbólowo, ponieważ hamuje impulsy bólowe wzdłuż włókien nerwowych oraz zmniejsza ciśnienie w komórkach.


Zawartość: 100 kapsułek

Składniki:
·         siarczan glukozaminy
·         metylosulfonylometan

·         Wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna
·         Kapsułka roślinna składa się z celulozy drzewnej.

Zawartość w kapsułce
w kapsułce
Glukosaminsulfat
375 mg
MSM
250 mg


Zawartość
Na 100 g
Popiół
12 g
Białko surowe
11,5 g
Tłuszcz surowy
1,5 g
Włókno surowe
0,2 g


Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.


Siarczan Glukozaminy z Metylosulfonylometanem Holistic 100 kaps

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz