piątek, 24 czerwca 2016

Holistic Pollenzym suplement diety idealny w przypadku alegrii i uczuleń na pyłki

Holistic Pollenzym  - Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja

Wskazania stosowania:

• alergie / uczulenia na pyłki i inne alergie
• problemy dróg oddechowych i zatok
• różnego rodzaju zapalenia


Wiosna to wspaniały czas, gdy drzewa kwitną, promienie słońca grzeją mocniej. Ciesz się zapachami i dźwiękami wiosny. Zdejmij buty i poczuj witalność ziemi, która wibruje pod stopami. Daj się ponieść zmysłom i rozkoszuj się chwilą.
Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu systemu odpornościowego, ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, zmniejszeniu objawów zmęczenia i wyczerpania. Imbir pomaga w optymalnym funkcjonowaniu górnych dróg oddechowych i chroni wyściółkę dróg oddechowych. Kwercetyna jest bioflawonoidem, który zwiększa absorpcję witaminy C w organizmie.

Bromelaina jest enzymem trawiącym białka i pozyskiwana jest ze świeżych łodyg ananasa. Bromelaina w całości jest przyswajalna przez organizm i nierozłożona przechodzi przez układ pokarmowy, zachowując swoją pierwotną budowę i funkcje.

Zawartość: 60 kapsułek roślinnych

Składniki:
·         bromelaina
·         dysmutaza ponadtlenkowa (SOD)
·         Ekstrakt z imbiru (kłącze) Zingiber officinale
·         Kwercetyna
·         wyciąg z alg czerwonych Chondrus crispus
·         algi Ascophyllum nodosum
·         kwas askorbinowy
·         wypełniacz (otręby ryżowe)
·         Kapsułka roślinna składa się z celulozy drzewnej

Dozowanie dla dorosłych: 1 kapsułka dziennie lub wg zalecenia. Przyjmuj najlepiej między posiłkami. Zacznij 2-4 tygodnie przed sezonem pylenia.

Możesz przyjmować również bezpośrednio wtedy, gdy pojawi się problem związany z uczuleniem na pyłki. W przypadku szczególnej potrzeby, możesz zwiększyć dawkę do 3-4 kapsułek dziennie.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.
Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników.

Należy zachować ostrożność podczas stosowania leków przeciwzakrzepowych (szczególnie Coumadin). Podczas przyjmowania Trombylu i podobnych, można obniżyć dawki spożycia Pollenzym'u. Należy zachować ostrożność w czasie ciązy i laktacji.

Pollenzym Holistic Suplement Diety przy alergiach na pyłki - 60 kaps

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz