piątek, 12 sierpnia 2016

Holistic OrtoDetox suplement diety wspierający wątrobę

Holistic OrtoDetox
Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja
Płynny ekstrakt ziołowy, 50ml
Ratunek dla wątroby i żółci. OrtoDetox stosowany przede wszystkim przy zmniejszonym wydzielaniu żółci

Wątroba to jedyny narząd w naszym organizmie, który potrafi sam się regenerować. Niestety, zła dieta i złe nałogi znacznie tę zdolność ograniczają. W końcu wątroba zaczyna szwankować, a to odbija się na naszym zdrowiu. Trzeba ją wtedy wspomóc - zrobić detoks, by oczyścić ją z toksyn.


Wskazania do stosowania:
·         wsparcie wątroby
·         oczyszczanie wątroby
·         problemy z jelitami
·         spowolnione trawienie
·         problemy z woreczkiem żółciowym
Dawkowanie: 10–20 kropli (1-2 ml) w szklance wody dwa do czterech razy dziennie lub wg zalecenia. Przed użyciem wstrząsnąć.

UWAGA!
Należy zacząć od małej dawki i stopniowo ją zwiększać. Suplement mogą przyjmować dzieci powyżej 10 roku zycia, 5-10 kropli dwa do czterech razy dziennie.
Przeciwwskazania: kobiety w ciąży, kobiety karmiące

Zawartość ziół na ml
Taraxicum officinale radix 800mg (korzeń mniszka)
Peumus boldus herba (liść boldo) 200mg
Skład: Woda, alkohol, ekstrakt ziołowy
Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Taraxicum officinale radix - korzeń mniszka pospolitego

Roślina wielu stuleci stosowana w przypadku problemów z układem wątrobowo - żółciowym. W ziołolecznictwie znana od dawna jako remedium na problemy z wątrobą, m.in. w Chinach, Indiach, Nepalu. Terapeutyczne właściwości rośliny zawdzięcza się częściowo jej gorzkim substancjom - taraxacynie i inulinie. Inne substancje zawarte w dandelionie to taraxantyna, flawonoidy, levulin, pektyna, kwasy tłuszczowe oraz witaminy. Roślina polecana jest w przypadkach niedoczynności wątroby, problemów z trawieniem, zaparciami. Podwójne działanie na nerki i wątrobę czyni z tej rośliny wspaniały środek oczyszczający w przypadku występowania dny moczanowej.
Korzenie mniszka zawierają duże ilości garbników, związków seskwiterpenowych, triterpenowych, inuliny, fitosteroli i garbników. Są cennym źródłem łatwo przyswajalnych soli mineralnych, a w szczególności potasu.


Peumus boldus herba

Peumus boldus herba (inne nazwy: Boldea fragrans, Peumus fragrans)
Boldo rośnie w Andach, w Chile oraz PEru, a także w Maroko. Roślina uprawiana jest także we Włoszech oraz na północy Afryki. Od dawna używana jest przez rdzenną ludność z uwagi na jej działanie w przypadku problemów z wątrobą, jelitami oraz  woreczkiem żółciowym. Pomaga pozbyć się robaków jelitowych, zwalcza bezsenność, reumatyzm, pomaga w przypadku zaparć, spowolnionego trawienia, zapalenia wątroby.
 Działanie Boldo i jego stosowanie w medycynie naturalnej jest dobrze udokumentowane. Stosowana jest szeroko w homeopatii i ziołolecznictwie z uwagi na swoje działanie przeczyszczające i wpływ na wątrobę, pomaga zwiększyć produkcję żółci w pęcherzyku żółciowym.

Główne właściwości i działanie:
·         - stymuluje trawienie
·         - chroni wątrobę
·         - wpływa oczyszczająco na wątrobę
·         - stymuluje produkcję żółci
·         - wspiera pęcherzyk żółciowy
·         - usuwa robaki
·         - zabija pasożyty
·         - wpływa na zwiększenie produkcji moczu

Dodatkowe działanie:
·         wspiera serce
·         stymuluje
·         redukuje gazy
·         lekko przeczyszcza
·         redukuje stany zapalne

·         łagodzi ból

OrtoDetox wsparcie oczyszczanie wątroby i żółci Holistic 50ml

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz