czwartek, 8 września 2016

Naturalny BIO organiczny olejek lniany do farbowanych i osłabionych włosów z tendencją do rozdwajania końcówek La Saponaria

 BIO olejek lniany La Saponaria
Organiczny olejek z siemienia lnianego jest niezastąpiony aby przywrócić piękno włosom farbowanym i osłabionym lub z tendencją do tworzenia rozdwojonych końcówek. Olejek regeneruje trzon włosa podczas każdej aplikacji.
BIO organiczny olejek lniany LaSaponaria sprawia, że włosy stają się łatwiejszwe do rozczesania i widocznie zdrowsze.
Sposób użycia: Zwilż włosy (najlepiej za pomocą rozpylacza), wilgoć ułatwi aplikację olejku. Nałóż olejek na włosy, ale nie na skórę głowy, ponieważ wymaga innego zabiegu.

By olejek lepiej wniknął w strukturę włosa masuj każdy kosmyk włosów aż po ich końcówki. Zawiń włosy w czysty i zwilżony ciepłą wodą ręcznik, a następnie nałóż plastikowy czepek prysznicowy. Warto to wykonać z dwóch powodów: wilgoć z maski pozostanie we włosach i nie ulotni się. Ciepło sprawia, że olejek lepiej wnika we włosy i ułatwnia przenikanie wewnątrz składników aktywnych.
Pozostaw aplikację tak długo jak to możliwe, ale nie krócej niż 30 min. Na koniec umyj włosy łagodnym szamponem.

Pojemność: 100 ml
Składniki: Linum Usitatissimum Oil (pochodzący z rolnictwa ekologicznego).
Produkt certyfikowany
Wyprodukowano we Włoszech metodą rzemieślnicza.
Linum Usitatissimum 
Olej z lnu, otrzymywany przez tłoczenie nasion na zimno. Jest bogaty w witaminę E, kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega 9, witaminę B. Ma działanie nawilżające, wygładzające, zapobiega utracie wody przez skórę.


LaSaponaria to marka naturalnych, ekologicznych kosmetyków wytwarzanych ręcznie, sposobem rzemieślniczym we Włoszech.


Filozofia marki

Babcine opowieści, zamiłowanie do rzeczy dobrych i prawdziwych, chęć uczynienia wszystkiego co najlepsze, aby pozostawić niezauważalny ślad na drodze, którą przemierzamy oraz uczynić maksimum dobrego z naszej wiedzy – to tylko niektóre elementy, z których narodziła się La Saponaria. Pierwsze kroki stawialiśmy produkując naturalne mydło i już nie zatrzymaliśmy się – potem przyszedł czas na kremy, szmpony, żele do kąpieli, oleje do masażu – wszystkie produkty wytwarzne sposobem rzemieślniczym, na bazie oleju z oliwek, składników ekologicznych i pozyskiwanych w zgodzie z zasadami gospodarki zrównoważonej. Za każdą receptą kryją się tradcyja produkcji, współpraca z małymi, lokalnymi hodowcami oraz stałe poszukiwanie nowych składników oraz przepisów o minimalnym wpływie na środowisko, delikatnych i wydajnych dla naszej skóry.
Nasze priorytety
1. Km 0 i wsparcie lokalnych producentów
2. Składniki bio ( Certificazione Biocosmesi Suolo & Salute )
3. Dokładne wytwórstwo rzemieślnicze
4. Proste recepty, wydajne o małym wpływie na środowisko
5. Nie dla SLS, silikonów, EDTA, zapachów, kolorów syntetycznych oraz pochodnych z przetwórstwa ropy naftowej
6. Nie dla oleju palmowego oraz składników pozyskiwanych wbrew regułom gospodarki zrównoważonej
7. Nie dla testów na wierzętach (lista Vivo Cruelty Free)
8. Opakowanie lekkie, ekologiczne, nadające się do recyklingu
9. Sprawiedliwa cena


Naturalny BIO organiczny olejek lniany do farbowanych i osłabionych włosów z tendencją do rozdwajania końcówek La Saponaria  SKLEP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz