środa, 19 października 2016

Głęboko nawilżający żel do twarzy z kwasem hialuronowym WISE Moistbooster

Głęboko nawilżający żel do twarzy z kwasem hialuronowym, pojemność 15 ml

WISE Moistbooster jest kosmetykiem w formie nawilżającego żelu z kwasem hialuronowym, który wnika głęboko w skórę zapobiegając jej wysuszaniu.

 

Działanie:

WISE Moistbooster z kwasem hialuronowym małocząsteczkowym dociera do głębokich warstw skóry i skutecznie ją nawilża, co zostało potwierdzone testami klinicznymi. Z tej przyczyny, jest szczególnie polecany do skóry suchej, pękającej i wymagającej dodatkowego nawilżenia. Zadaniem kwasu hialuronowego jest nawilżenie skóry i przywrócenie jej dawnej sprężystości i jędrności. Kwas hialuronowy jest naturalnym związkiem występującym w ludzkim organizmie, a jego główną funkcją w przypadku skóry jest zapobieganie jej wysuszaniu, nadawanie jędrności oraz wspomaganie procesu budowy nowych tkanek i przeciwdziałanie zmarszczkom. Z wiekiem kwas hialuronowy w skórze ulega rozkładowi, a skóra traci swoją młodzieńczą sprężystość i blask.

 

Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody w skórze. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego w naturalny sposób  ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu.  Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, tworzy się coraz mniej nowych cząsteczek kwasu, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje efektem czego jest postępujący proces starzenia skóry. 

 

Moistbooster zawiera również minerały, takie jak cynk, magnez, mangan, oraz kwas mlekowy. Przy codziennym zastosowaniu zapewniają one skórze niezbędny „posiłek”, dostarczając komórkom energię. Kwas mlekowy nadaje skórze odpowiedni poziom pH i wzmacnia jej odporność.

 

Stosowanie:

Moistbooster jest wyjątkowo wydajnym produktem, kropla wielkości główki od szpilki w zupełności wystarczy na całą twarz. Niewielką ilość rozprowadzić na twarzy, szyi oraz dekolcie rano i wieczorem. Następnie nałożyć na skórę serum lub balsam. Moistbooster można stosować jako maseczkę na noc. Do tego celu rekomenduje się użyć większej ilości kosmetyku, nakładając dodatkowo na wierzch swoje ulubione serum, Night Balm lub krem. Ewentualny nadmiar wystarczy zmyć rano po przebudzeniu.

 

PORADA:

Moistbooster przykryty warstwą balsamu na noc zatrzymuje wilgoć w skórzei zapewnia suchej skórze natychmiastowe pełne nawilżenie.

Zapach balsamu na noc jest bardzo delikatny, zaś olejek różany wraz z olibanum działają łagodząco i ożywczo na wrażliwą i dojrzałą cerę, a także skórę z trądzikiem różowatym.

 

Zawartość: 15 ml, opakowanie z pompka próżniową.

 

INCI : 
Aqua, Glycerin ECO, Sodium Levulinate, ECO, Sodium Anisate ECO, Hydroxyethylcellulose,, Glyceryl Caprylate ECO, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Polyquarternium-10, Hyaluronic Acid, Lactic Acid.Skład: Woda, ekologiczna gliceryna roślinna, całkowicie naturalne ekologiczne środki konserwujące, celuloza, ekologiczny glicerol roślinny, sól sodowa, magnez, cynk, kwas hialuronowy, kwas mlekowy.

Wyprodukowano przez: WISE Naturkosmetik, Szwecja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz