wtorek, 4 października 2016

Holistic LactoVitalis Kids probiotyk dla Dzieci

Holistic LactoVitalis Kids - Probiotyk dla Dzieci Suplement Diety
Bakterie Jelitowe dla Dzieci

 

Kraj importu: Szwecja

LactoVitalis Kids jest tabletką do żucia, która zawiera 1 miliard żywych bakterii kwasu mlekowego. W jelicie jest ponad 500 różnych gatunków bakterii, a w sumie w jelicie znajduje się 10 razy więcej bakterii niż komórek w Twoim Ciele. Co sprawia, że LactoVitalis Kids jest tak skuteczny ? - to podwójna enkapsulacja, zależna od pH.

Im bardziej kwaśny żołądek, tym lepiej chronione są bakterie. Dopiero przy poziomie pH bliskim 7 nienaruszone bakterie zostają uwolnione. To właśnie dlatego zaleca się branie LactoVitalis w trakcie posiłków, ale można go przyjmować również między posiłkami.

Spożywane pokarmy ulegają trawieniu w jelitach. Wskutek tego organizmowi dostarczane są składniki odżywcze oraz usunięte z niego zostają z zbędne produkty przemiany materii a także toksyny. Przyjmuje się, że prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego uzależnione jest od zachowania właściwej równowagi flory bakteryjnej bytującej w jelitach.
W wielu pracach naukowych potwierdzone zastało, że zachwianie równowagi mikrobiologicznej w ekosystemie przewodu pokarmowego może prowadzić do takich problemów zdrowotnych jak między innymi niestrawność, osłabienie systemu odpornościowego i podatność na biegunki. Stres, niewłaściwy sposób żywienia, coraz częstsze kuracje antybiotykowe lub zwykłe zmęczenie mogą doprowadzić do zaburzenia naturalnego składu mikroflory jelitowej. 
Przez długi czas uważano, że dalsze odcinki jelit a w szczególności jelito grube odgrywa nieznaczną rolę w stanie odżywienia ludzi. Niedawno przedstawione badania wykazały, że mikroflora jelita grubego odgrywa bardzo ważną rolę w utrzymaniu zdrowia. Badania te dowiodły, że rola jelita grubego wcześniej była bardzo niedoceniana.

Lactovitalis Kids może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez 12 miesięcy. Przynajmniej 80% bakterii będzie nienaruszona do końca daty przydatności, co jest ewenementem na rynku.

Zawartość: 30 tabletek

 Skład:

Substancje słodzące (izomalt, ksylitol)

FOS (fruktooligosacharydy)

Wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna)

B. lactis

B. longum

L. acidophilus

L. plantarum

S. thermophilus

Stabilizator (Hydroksypropylometyloceluloza )

Substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu)

Naturalny aromat cytrynowy

 

Zawartość w 1 tabletce

B. lactis

200 milionów

B. longum

200 milionów

L. acidophilus

200 milionów

L. plantarum

200 milionów

S. thermophilus

200 milionów

FOS (fruktooligosacharydy)

75 mg

 

Dawkowanie dla dzieci i dorosłych.

1 tabletka dziennie podczas posiłku. Dozowanie można zwiększyć do 2-4 tabletek dziennie.

LactoVitalis Kids zawiera cukier brzozowy (ksylitol) i jego nadmierne spożycie może mieć efekt przczyszczający.


Wskazania:

·         Brak równowagi w żołądku i jelitach

·         Zakażenia

·         Alergie

·         Po antybiotykach

·         Najlepszy przyjaciel w podróży!

 


Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz