piątek, 11 maja 2018

Jakie naturalne serum do skóry twarzy wybrać ?

1. Naturalne serum przeciw niedoskonałościom - Anti-Imperfezioni LaSaponaria 

Naturalne serum do twarzy, stworzone do eliminowania niedoskonałości skóry twarzy. Serum Anti Imerfezioni od LaSaponaria łagodzi stan skóry i sprawia, że zyskuje ona zdrowy koloryt.
  • Certyfikat BIO
  • VeganCertyfikat
Serum zawiera wodę strukturalną z melisy, która jest odpowiedzialna za działanie oczyszczające; ponadto serum zwiera synergiczny kompleks nawilżających i regulujących wydzielanie sebum składników aktywnych oraz kwas azelainowy – zwalczający zaskórniaki i pryszcze.


2. Bioaktywne serum rozjaśniające i wyrównujące koloryt Uniformante LaSaponaria 


Naturalne serum - jest zestawem  naturalnych składników aktywnych, które pomagają wygładzić skórę, nadając jej jednocześnie blask; serum rozjaśnia oraz zapobiega powstawaniu nieestetycznych plam, sprawia że karnacja i koloryt skóry stają się jednorodne.
  • Certyfikat BIO
  • VeganCertyfikat

Komu rekomendujemy naturalne serum Uniformante LaSaponaria ? :
Jest to wyśmienity naturalny kosmetyk dla osób, które pragną przeciwdziałać  tworzeniu się nieestetycznych plam skórnych, lub chcą zminimalizować już te istniejące oraz by cieszyć się skórą o jednolitym i pełnym blasku kolorycie.3. Naturalne aktywne serum chroniące przed smogiem i zanieczyszczeniami Anti-Pollution LaSaponaria


To naturalne serum zostało stworzone dla ochrony skóry twarzy przed  smogiem i zanieczyszczonym środowiskiem w ośrodkach miejskich. Dzięki temu skóra odzyskuje koloryt i witalność.
  • Certyfikat BIO
  • VeganCertyfikat
Serum No Pollution LaSaponaria zawiera kompleks naturalnych składników aktywnych, które oczyszczają skórę z toksyn i zanieczyszczeń środowiskowych. Serum delikatnie pielęgnuje naturalne piękno skóry twarzy oraz chroni przed objawami stresu, smogiem oraz oznakami starzenia.

Dla kogo jest Serum No Pollution LaSaponaria ? : 
Serum to sprawdzony kosmetyk w przypadkach, gdy chcesz przeciwdziałać szkodliwym skutkom zanieczyszczenia środowiska na skórze i pragniesz, żeby była oczyszczona i olśniewająca.

O MARCE LASAPONARIA
LASAPONARIA jest rodzinną manufakturą we Włoszech produkującą kosmetyki naturalne wg tradycyjnych receptur, dzięki czemu w produktach spotkamy całe bogactwo aromatycznych wyciągów roślinnych i ziołowych.   Marka LaSaponaria  kieruje się następującymi zasadami:

1.Wsparcie lokalnych producentów
2. Składniki bio ( Certificazione Biocosmesi Suolo & Salute )
3. Dokładne wytwórstwo rzemieślnicze
4. Proste recepty, wydajne o małym wpływie na środowisko
5. Nie dla SLS, silikonów, EDTA, zapachów, kolorów syntetycznych oraz pochodnych z przetwórstwa ropy naftowej
6. Nie dla oleju palmowego oraz składników pozyskiwanych wbrew regułom gospodarki zrównoważonej
7. Nie dla testów na wierzętach (lista Vivo Cruelty Free)
8. Opakowanie lekkie, ekologiczne, nadające się do recyklingu
9. Sprawiedliwa cena

CZYM JEST SERUM?
Serum z zasady, są bardziej wydajnymi i odżywczymi substancjami niż kremy; jeżeli umiejętnie wyselekcjonowane i stosowane, pozwalają na osiągnięcie widocznych rezultatów w niedługim czasie, odgrywając ważną rolę w pielęgnacji każdego rodzaju skóry. To sprawia, że zaliczane są do bardziej ekskluzywnych substancji, co się odzwierciedla w cenie. 
Serum stosujemy  zazwyczaj, aby pomóc rozwiązać określony problem skórny. W praktyce występują serum dedykowane m.in. cerze dojrzałej, suchej lub tłustej. Dzięki wysokiemu stopniowi koncentracji składników aktywnych, są projektowane, aby traktować rozmaite problemy skórne , do  których można zaliczyć np. zaczerwienienia, suchość, brak elastyczności, przebarwienia, podrażnienia, mogą zapobiegać powstawaniu trądziku, zwalczać postępujące procesy starzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz